Aktivita
The Boy Most Likely To

The Boy Most Likely To


11,50 €
Dodanie do 21 dní

Addictive, swoonful, good-girl-meets-bad-boy romance. Perfect for fans of Colleen Hoover, Jenny Han and Elle Kennedy's The Good Girl Complex. Alice Garrett was The Girl Most Likely To ...

well, not date her little brother's baggage-burdened best friend, for starters. Alice Garrett was The Girl Most Likely To ... well, not date her little brother's baggage-burdened best friend, for starters.

For Tim, it wouldn't be smart to fall for Alice. For Alice, nothing could be scarier than falling for Tim. But Tim has never been known for making the smart choice, and Alice is starting to wonder if the "smart...

choice is always the right one. When these two crash into each other, they crash hard ... From the author of My Life Next Door - one of GoodReads Top YA Reads of All Time - fall in love all over again with the romance 'most likely' to win your heart.


Podrobnosti

Autor Huntley Fitzpatrick
Vydavateľ Electric Monkey
Jazyk anglický
VäzbaPaperback
Počet strán496
Formát198 x 129
EAN9780008639105
Rok vydania2023
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Huntley Fitzpatrick

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

What I Thought Was True

What I Thought Was True

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Na objednávku
My Life Next Door

My Life Next Door

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní
My Life Next Door

My Life Next Door

Huntley Fitzpatrick
12,50 €
Na sklade
What I Thought Was True

What I Thought Was True

Huntley Fitzpatrick
11,50 €
Dodanie do 21 dní
Boy Most Likely To

Boy Most Likely To

Huntley Fitzpatrick
10,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

The Shattered Lands

The Shattered Lands

Brenna Nation
12,50 €
Na sklade
Blended

Blended

Sharon M. Draper
10,95 €
Na sklade
Heavenly Tyrant

Heavenly Tyrant

Xiran Jay Zhao
20,95 €
April 30th, 2024 (predobjednávka)
Ptolemys Gate

Ptolemys Gate

Jonathan Stroud
8,93 €
Na objednávku
If Tomorrow Doesn't Come

If Tomorrow Doesn't Come

Jen St. Jude
12,50 €
Na sklade
Smoke in the Sun

Smoke in the Sun

Renee Ahdieh
12,50 €
Dodanie do 21 dní

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!