Aktivita
Nightblood

Nightblood

The Frostblood Saga Book Three

12,95 €
Na sklade

The explosive finale of the New York Times bestselling Frostblood Saga, perfect for fans of Red Queen and A Court of Thorns and Roses. 'A fierce and vibrant world' MORGAN RHODES on Frostblood'A sucker punch of escalating evil [and] sizzling romance' KIRKUS on FirebloodFrost and fire have joined forces. Now, they must wage a war against darkness...

Ruby and Arcus face a more dangerous enemy than they could ever have imagined. Once Eurus opens the Gate of Light, darkness will be unleashed upon the world for all eternity. The Frostbloods and Firebloods have formed a tentative alliance, and are now preparing for war - but Ruby is the only one who can prevent the catastrophe which is coming.

With the blood of night running in her veins, the line between good and evil becomes blurred. Ruby must be strong enough to face the darkness within - or else everyone she loves will be swallowed up by the night... In this heart-pounding finale of Elly Blake's gorgeously written and action-packed Frostblood Saga, the fate of Frostbloods, Firebloods, and all of humanity is at stake


Podrobnosti

Autor Elly Blake
Vydavateľ Hodder & Stoughton
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán400
Formát234 x 153 mm
EAN9781473635234
Rok vydania2018
Edícia Beletria pre deti a mládež

Autor

Elly Blake

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

Nightblood

Nightblood

Elly Blake
10,50 €
Na sklade
Fireblood

Fireblood

Elly Blake
10,95 €
Dodanie do 21 dní
Frostblood

Frostblood

Elly Blake
9,95 €
Na objednávku
Fireblood

Fireblood

Elly Blake
12,95 €
Na objednávku

Podobné knihy

Kick

Kick

Mitch Johnson
9,95 €
Na sklade
King of Scars

King of Scars

Leigh Bardugo
10,50 €
Dodanie do 21 dní
Tower of Dawn

Tower of Dawn

Sarah J. Maas
10,50 €
Na sklade
Post This

Post This

David Sinden, Nikalas Catlow
9,95 €
Na sklade
Artemis Fowl and the Lost Colony

Artemis Fowl and the Lost Colony

Eoin Colfer
9,95 €
Na sklade
Girls Out Late

Girls Out Late

Jacqueline Wilson
9,95 €
Na sklade

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!