Aktivita
The True Bastards

The True Bastards

Book Two of the Lot Lands

11,95 €
Na objednávku

Following the runaway success of The Grey Bastards - one of the biggest debut fantasy launches of the last five years - comes book two in the Lot Lands series, The True Bastards. Perfect for fans of Joe Abercombie, Mark Lawrence, Markus Heitz's Dwarves se

Podrobnosti

Autor Jonathan French
Vydavateľ Little, Brown Book Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán624
Formát128 x 198 x 39
Hmotnosť422
EAN9780356511665
Rok vydania2019
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

Jonathan French

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Grey Bastards

The Grey Bastards

Jonathan French
11,50 €
Na sklade

Podobné knihy

Otherworld

Otherworld

Jason Segel, Kirsten Miller
11,50 €
Na sklade
Sea of Rust

Sea of Rust

C. Robert Cargill
11,95 €
Na objednávku
Aesops Fables : The Cruelty of the Gods

Aesops Fables : The Cruelty of the Gods

Carlo Gebler
13,95 €
Na objednávku
The Girl the Sea Gave Back

The Girl the Sea Gave Back

Adrienne Young
12,50 €
Na sklade
The Sixth Watch

The Sixth Watch

Sergei Lukyanenko
12,95 €
Na objednávku
Dust

Dust

Hugh Howey
9,50 €
Na objednávku

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!