Aktivita
The True Bastards

The True Bastards

Book Two of the Lot Lands

11,95 €
Na sklade

Following the runaway success of The Grey Bastards - one of the biggest debut fantasy launches of the last five years - comes book two in the Lot Lands series, The True Bastards. Perfect for fans of Joe Abercombie, Mark Lawrence, Markus Heitz's Dwarves se

Podrobnosti

Autor Jonathan French
Vydavateľ Little, Brown Book Group
Jazyk anglický
VäzbaPaperback / softback
Počet strán624
Formát128 x 198 x 39
Hmotnosť422
EAN9780356511665
Rok vydania2019
Edícia Fantasy a science fiction

Autor

Jonathan French

Ďalšie knihy autora z oddelenia Knihy v angličtine

The Grey Bastards

The Grey Bastards

Jonathan French
11,50 €
Na sklade

Podobné knihy

United as One

United as One

Pittacus Lore
10,50 €
Momentálne nedostupné
Babel

Babel

R.F. Kuang
18,95 €
Momentálne nedostupné
Mona Lisa Overdrive

Mona Lisa Overdrive

William Gibson
11,95 €
Momentálne nedostupné
Space Opera

Space Opera

Catherynne M. Valente
18,50 €
Na sklade
Ariadne

Ariadne

Jennifer Saint
11,50 €
Momentálne nedostupné

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!