Aktivita
Prozac Nation

Prozac Nation

Young and Depressed in America

23,95 €
Na objednávku

Elizabeth Wurtzel's New York Times best-selling memoir, with a new afterword

"Sparkling, luminescent prose . . . A powerful portrait of one girl's journey through the purgatory of depression and back." --New York Times

"A book that became a cultural touchstone." --New Yorker

Elizabeth Wurtzel writes with her finger on the faint pulse of an overdiagnosed generation whose ruling icons are Kurt Cobain, Xanax, and pierced tongues. Her famous memoir of her bouts with depression and skirmishes with drugs, Prozac Nation is a witty and sharp account of the psychopharmacology of an era for readers of Girl, Interrupted and Sylvia Plath's The Bell Jar.


Podrobnosti

Autor Elizabeth Wurtzel
Vydavateľ Mariner Books
Jazyk anglický
Väzbamäkká
Počet strán384
Formát132 x 201 mm
EAN9780544960091
Rok vydania2017
Edícia Psychológia

Autor

Elizabeth Wurtzel

Podobné knihy

200 Words to Help You Talk About Psychology

200 Words to Help You Talk About Psychology

Michael Britt
12,95 €
Dodanie do 21 dní
Atomic Habits

Atomic Habits

James Clear
22,50 €
Dodanie do 21 dní
How Much Brain Do We Really Need

How Much Brain Do We Really Need

Dr Jennifer Barnett, Dr Alexis Willett
16,95 €
Na objednávku
Connecting

Connecting

Paulina Larocca, Tony Ibbotson
23,50 €
15.06.2019 (predobjednávka)

Názory čitateľov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o novinkách a akciách
Generuje redakčný systém BUXUS CMS spoločnosti ui42
X
Nákupný košík
V jednej objednávke nie je možné súčasne kombinovať predobjednávkové a bežné produkty.
Z tohto produktu nie je možné objednať požadovaný počet kusov. Znížte prosím počet kusov.
Tento produkt je momentálne nedostupný.
Produkt bol pridaný do košíka
Produkt bol pridaný do zoznamu vašich rezervácií
Nastal problém pri vkladaní do košíka. Kontaktujte nás prosím.
Dopravu máte zadarmo!
Nakúpte ešte za a dopravu máte zadarmo!